בס"ד  דלתות פנים פולימר

בס"ד
דלתות פנים פולימר

דלתות אסם

דלתות אסם

אם אתם עומדים בפני בנייתו של בית או שאתם כבר במהלך העבודה עליו, יש לכם לא מעט כאב ראש מן הסתם.
כאב הראש הוא לא רק בגלל מה שיש לעשות ומה שכבר נעשה אלא גם בשל בחירת החומרים השונים, הצבעים השונים והגדלים השונים של האלמנטים שיהיו בבית.

אחד מאותם האלמנטים הוא דלתות הפנים.
ועכשיו ניתן לרכוש גם דלתות אסם.

דלתות אסם הינם דלתות הזזה מסיביות המגיעות בגדלים שונים ובצבעים שונים, דלת האסם זזה עם ציר שחור מעוצב ומיועדת לסגירת פתחים קטנים עד גדולים.
דלתות האסם הינם דלתות פנים מעוצבות חזקות ואיכותיות עמידות לשנים רבות במיוחד אם יש ילדים בבית.
דלתות האסם – פתרון מושלם לאדריכלים ומעצבי פנים שרוצים לשלב דלתות בעיצוב כפרי בעיצובים שלהם.

אז אם חיפשתם בגוגל, דלת אסם, דלת אסם מחיר, הגעתם למקום הנכון! צרו קשר ונתאם פגישה.

שווה קריאה

דלתות פנים לפי מידה

מעוניינים לשפץ את הבית ומתכננים פתחים גדולים בין החדרים? ובכן, כיום ניתן להזמין דלתות פנים לפי מידה מדויקת ובהתאמה לגודל הפתח בבית, פתרון חדשני ויעיל המתאים ללקוחות רבים.

דלתות עם משקוף פולימר

כחברה מובילה בתחומה, אנו מציעים דלתות פנים איכותיות העומדות בכל התקנים הנדרשים, ומתקינים משקוף פולימר המבטיח סגירה הרמטית של הדלת בנוחות מרבית.

דלתות פנים איכותיות

חברת דור ודור הוקמה בשנת 2007 וחרטה על דגלה את נושא המצוינות והשירות המעולה. החברה מייבאת ומשווקת מגוון דגמים איכותיים של דלתות פנים.

דלתות פנים אטומות לרעש

מעוניינים לרכוש דלת פנים עמידה ומעוצבת המבטיחה איטום יעיל נגד רעשים? חברתנו משווקת מגוון דגמים מעוצבים של דלתות פנים אטומות לרעש, ישנם דגמים בעיצוב כפרי, מודרני ועוד.

דלתות פנים צבעוניות

דלתות צבעוניות משדרגות את הדירה או העסק, תורמות לעיצוב מרהיב ויוקרתי, ומוסיפות צבע לחיים. ניתן לבחור דלתות צבעוניות בהתאם לגוון הקירות במבנה ובהתאמה מושלמת לקונספט העיצוב הרצוי.

דלתות פנים נגד מים

כדאי לדעת כי החברה מוכרת דלתות פנים עם אחריות ארוכה, עד שבע שנים, נגד נזקי מים וכנגד נזקים העלולים להיגרם ממזיקים שונים כגון תולעי עץ וכיוצא בזה.

צרו עימנו קשר: 072-2657827 ונציג מטעמנו יגיע עד אליכם ללא כל התחייבות! או השאירו פרטיכם בטופס